Jak naladit Dance radio

Nejjednodušší cestou jak poslouchat Dance radio je pustit si jej na tomto webu. Stačí v hlavičce stránky kliknout na ikonu PLAY! Při přehrávání si klidně můžete dál prohlížet náš web, nebo využijte webový přehrávač v novém okně.

 

Stream adresy pro přehrávače:

Pokud chcete poslouchat Dance radio ve svém oblíbeném přehrávači (Winamp, WMP apod.) vyberte si kvalitu, která vám nejlépe vyhovuje a zkopírujte si následující odkaz:

 

Webová rádia:

purePURE TRANCE už napovídá svým názvem, že milovnicí trance music si přijdou na své. Žádné zbytečné řeči, žádné žánry okolo, co vás nebaví, čistě jen trance! Pure trance je pro velké hudební fajnšmekry, tyhle lahůdky vám totiž nikde jinde nedají.

 

HOUSEHOUSE OLD SCHOOL je pak pro fanoušky houseu, hlavně toho z let devadesátých. A je úplně jedno, jestli si pamatujete, co jste v 90.letech vyváděli. Důležité je, co jste poslouchali a teď si na to můžeme společně zavzpomínat.

 

 

FM vysílání PRAHA:

V Praze nás můžete naladit na frekvencích 89,0102,9 FM.

 

FM vysílání BRNO:

V Brně nás můžete naladit na frekvenci 102,4 FM.

 

Aplikace pro mobilní telefony:

Rozjeď tu pravou taneční party s Dance radiem kdekoliv ve svém mobilu!

Aplikace Dance radia je zdarma dostupná pro iPhone nebo chytré telefony se systémem Android. Najdete je v App store, či Android Marketu pod heslem "Danceradio.cz", nebo "Dance radio".

Náhledy aplikací
iPhone Android
Danceradio.cz - Lagardere Active CR Available in Android Market

Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání