Pozvánka
9. 4. 2012

VŠE Exclusive party s Chrisem Sadlerem

Středa 11. dubna 2012, Klub Kostel (Michalská 29, Praha 1)

Dj's: Chris Sadler (Dance Radio, Roxy Praha), Uwa (CoCo/BarBar), N'zym

VJ MONO (speciální vizuální projekce v celém klubu)

Long Vehicle Cirkus - Chůdy Performance!

Barmanská show! Shadow dancers!

VIP Zóna s rautem a hosteskami. / VSTUP: 150,- / VIP ZÓNA: 300,-


VŠE Exclusive párty - pořádá ČeSU events!

Ve středu 11. 4. 2011 se můžete v klubu Kostel (Michalská 29, Praha 1) těšit na VŠE Exclusive party! Jako hlavní host večera se nám představí česká jednička mezi DJi: Chris Sadler. Dále pak na DJ Uwa - v našich vodách již téměř mediální hvězda, která si tyká téměř se všemi českými celebritami, nebo DJ N'zym - jednoho z DJů, kterého si zvou pořadatelé studentských akcí z celé České republiky. Toto trio doplní i speciální vizuální projekce, o kterou se postará známý grafik a vizuální mág VJ MONO a společně tak promění Kostel v nej(ne)svatější místo v Praze!

Program doplní performance na chůdách, shadow dancers nebo VIP zóna, která Vám nabídne krásné hostesky, raut se sushi, kanapkamy a sektem.

 


ČeSU Events

Česká studentská unie ČeSU (největší studentská síť v České republice, která zastřešuje desítky studentských organizací a unií ze všech vysokých škol a univerzit.

ČeSU vytvořila nový tým s názvem ČeSU Events, který se zaměřuje na pořádání společenských akcí, různých večírků, přednášek, sportovních událostí a to nejen pro členy těchto studentských organizací, ale i pro širokou veřejnost.

Hlavní myšlenkou ČeSU Events je, aby se na pořádaných akcích setkávali představitelé studentských organizací všech směrů a mohlo tak docházet k interakci jak mezi nimi samotnými, tak třeba i se zástupci sponzorů, kteří by se na převážné většině akcí měli také osobně účastnit a to vždy ve speciální VIP zóně.

Budeme rádi když se budete společně s námi podílet na jednotlivých akcích. Ať už svým kreativním přístupem, zajímavými návrhy, nebo třeba jen svou účastí na nich.

VŠE Exclusive PartyReklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání