Rádio
25. 7. 2012

Přežili jsme Monegros

Tým Dance radia si užil spoušť v poušti
 
Španělsko, Fraga, 21. července 2012. Necelé dvě hodiny cesty autobusem z Barcelony se každoročně odehrává pouštní festival Monegros. Dance radio na letošní ročník vyslalo i svůj tým, včetně dvou výherců soutěže o zájezd na tuto nejlepší španělskou hudební událost.
Nejnapínavější na celé akci bylo, zda-li se pár Zuzka - Pavel skutečně na místě zasnoubí, což byl také důvod jejich vítězství ve velké soutěži. Ano, všechno dobře dopadlo. Pavel požádal a Zuzka řekla ANO! Gratulujeme :-)

 

Zuzka a Pavel

Samotný festival Monegros má opravdu řadu momentů, při kterých si uvědomíte jeho vyjímečnost.
Pravidelných 40.000 návštěvníků se na místo dopraví 15.000 auty anebo stovkami svozových autobusů z přilehlých měst. Z našeho odjezdového stanoviště v Barceloně vyrážely asi 4000 lidí a to už byla slušná fronta plná skandujících a pařících fanoušků.
 
Festivalový areál nabízel kromě tradičních pěti hudebních podií například skatepark, osvěžující sprchový tunel nebo stanoviště na kontrolu chemického složení drog. Mezi hudební vrcholy festivalu bezpochyby patřilo vystoupení The Prodigy, Paula Kalkbrennera nebo Sub Focus live.
 
Pokud se příští rok na Monegros vydáte, počítejte s úctyhodnou nadílkou písku ve svém vybavení a při nedostatku oblečení solidní noční zimnicí. To je ale stále rozumná cena za životní zážitky, ke kterým se určitě zapíše třeba východ slunce nad pouští.
 
Tak příští rok zase hurá na Monegros!


Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání