Soutěž
10. 4. 2017

OLIVER HELDENS v Praze!

 

 

Nizozemský DJ a producent Oliver Heldens, který právě absolvuje turné po Severní a Latinské Americe, si 21. dubna 2017 odskočí do Prahy a odehraje zde první indoor show v České republice. Spolu s ním vystoupí také skvělý hitmaker Ferreck Dawn a přední domácí DJs.

Oliver Heldens vybudoval za 4 roky to, co se jiným producentům nepodařilo ani za dvacet let. Už v 18 letech působil na taneční scéně jako zjevení a jeho jméno se začalo skloňovat ve všech hudebních médiích. Všichni zasvěcení však věděli, že Oliver Heldens není žádný marketingový tah velkých labelů, ale obyčejný kluk, který má neskutečný cit pro melodie a umí toho náležitě využít ve svých skladbách. Byl to právě on, kdo nastartoval novou taneční vlnu zvanou „future house“ a inspiroval mnoho dalších producentů. Pod křídla si ho vzal v začátcích samotný DJ Tiësto, který vydal na svém labelu Musical Freedom Heldensův průlomový track Gecko (Overdrive). Následovala série hitů jako Koala, This, Melody, Bunnydance a další. V Roce 2015 založil label Heldeep Records a začal tvořit také pod uměleckým jménem Hi-Lo. Na kontě má též oficiální remixy pro Coldplay, Martina Garrixe, Disclosure, Calvina Harrise nebo The Chainsmokers

 

 

Dance radio pro vás má lístky! Stačí vychytat v našem éteru výherní song: Oliver Heldens feat. Mr. Belt & Wezol – Pikachu. Když se dovoláte jako třetí v pořadí, lístky jsou vaše!

Herní řád k soutěži


Minulý rok měl Oliver Heldens českou premiéru na festivalu Mácháč, kde sklidil obrovský úspěch. Nyní se vrací do klubového prostředí Fora Karlín, kde jeho vystoupení doplní Ferreck Dawn, nFiX & Candice, Siggi a rezidentní DJs Evropy 2 - DJ Brian, DJ Roxtar a DJ Lady A.


V prodeji jsou základní vstupenky a VIP vstupenky s neomezenou konzumací vybraných nápojů a dalšími výhodami. Obě kategorie jsou k zakoupení v sítích Ticketportal, Ticketstream a na GoOut.cz.

Věková omezení: 16+ (vstupenky na plochu), 18+ (VIP vstupenky)Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání