Music News
14. 5. 2017

HUDEBNÍ NOVINKY NA DANCE RADIU!

 

 

TIESTO & SEVENN - Boom

Bývaly doby, kdy byl dj Tiesto čitelný pro posluchače asi tak jako kdysi ABBA nebo Michael Jackson. To se ovšem už dávno změnilo a Tiesto dokazuje nejen svůj um, ale dovednost v žánrové pestrosti. Skoro to až působí, jakoby chtěl pokrýt všechny žánry, které jsou alespoň trochu taneční. Oproti předchozímu tracku On My Way, působí Boom jako z jiné planety. Velmi hutný track si svého příznivce určitě najde. Vypovídá o tom ostatně úspěch tohoto singlu. Na to, že padesátka v jeho občance není zas tak daleko, drží se v anketě Dj Mag top 100 už léta v první desítce. Jde o skutečnou hudební ikonu posledních dekád a podle frekvence vydávání nových singlů, konec je, naštěstí, v nedohlednu.

 

FUNKSTAR DE LUXE - Sun Is Shining (CJ Stone & Milo.nl Remix)

Dánský dj svoje mládí strávil v reggae kapele za klávesami a pochopitelně ho musela oslovit i hudba Boba Marleyho. Když po letech v roce 1999 vydal remix tracku Sun Is Shining, svět si toho velmi intenzivně všiml. Došlo tak k největšímu jeho úspěchu, který dodnes nepřekonal. Funkstarovi se začalo říkat král remixů. V dnešním kontextu je to asi nepoměřitelné, ovšem úspěch, který tehdy zaznamenal, si zaslouží nový kabát. O to se snaží nová série remixů pro rok 2017. Původní základ je natolik kvalitní, že úspěch je zaručen.

 

CHRIS LAKE - I Want You

Londýnský Chris Lake, vlastník labelu Rising Music, není na scéně zrovna nováček. Svými tracky krmí uši milovníků taneční hudby už od počátku minulého desetiletí. Možná proto nekvaltuje s vydáváním nových singlů, jako někteří mladší kolegové. Jeho kariéra začala remixováním. Například pro Prodigy, Eurythmics nebo Leftfield. Chris propadl hudbě ve svých 14 letech, kdy si koupil svůj první syntezátor. Chris hraje po festivalech po celém světě včetně těch největších. Chris patří k těm, co mají svůj osobitý zvuk. V nedávné minulosti o sobě dal velmi dobře vědět trackem Boneless, který se dlouho držel v mnoha chartech a stále je slyšet v setech světových djs. Za zmínku stojí ještě jeden singl z našeho vysílání, a to s Squeak.Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání