Music News
18. 3. 2017

HUDEBNÍ NOVINKY NA DANCE RADIU!

 

 

DEORRO - Rise And Shine

Málokdo by možná před lety řekl, že se Deorro ustálí na hudebním poli. Takových, co vydali jeden hit a pak se po nich slehla zem, zná historie nepočítaně. Jenže u Deorra se to vyvíjí jinak. Erick Orrosquieta se narodil mexickým rodičům v Los Angeles. Nikdy se netajil svým obdivem vůči EDM. Má svůj osobitý sound a jeho zatím největší peckou se stal track Five Hours, který vznikl v dubnu 2014. Track se dočkal mnoha úprav a podařilo se mu prorazit i do komerčních rádií. Bailar, Rambo nebo Perdoname jsou singly, které z našeho vysílání důvěrně znáte. Deorro spolupracuje s řadou známých djs. Jeho tvorba se vyznačuje v jistém smyslu tvrdostí a veselostí zároveň. Důkazem je i nejnovější singl, který určitě v současné konkurenci nezanikne.

 

MADFACE - Hold On (feat. Benji Clements)

Madface aka Patrik Baňoch začal s vlastní produkcí v roce 2010. Netrvalo dlouho a v roce 2011 mu vyšel první release na českém labelu Deafmuted records. O dva roky později vydává na stejném labelu další release Move Your Feet/Backwards. Později toho roku se Madface umístil na druhém místě v remixovací soutěži na track od Sayka 'Siren'. Chvíli na to Madface vypustí ven EP s názvem Later That Night, které vyšlo na Liquid Tones.. V květnu toho samého roku se Madface umístil na 2. místě v kategorii objev roku v Czech Drumandbass Awards. Dalším jeho úspěchem byl jeho track 'Bright Future', který upsal legendárnímu labelu RAM records. Následoval Fallen Deep Enough, který se velmi dobře ujal i na Dance radiu. Madface je jeden z mála českých interpretů, který se uplatnil na tak prestižním zahraničním labelu. Jeho novinka je důkazem, že si takovou výsadu zaslouží.

 

FATBOY SLIM - Where U Iz

Fatboy Slim je bezesporu jedním z těch interpretů, kterého pamatují už generace a evidentně další budou ještě následovat. Do pamětí se zapíše v tom pozitivním slova smyslu. Je novinku čekalo dlouhé čtyři roky. Naposledy zaujal singlem Eat Sleep Rave Repeat. I jeho nový počin bude znít nejen na festivalech a mejdanech ještě dlouho. Norman Cook slavil v minulosti velký úspěch s druhou deskou You've Come a Long Way, Baby (1998). Nesmrtelnými se staly singly „Right Here, Right Now" a „The Rockafeller Skank" (tato píseň se objevila i na soundtracku ke hře FIFA 99´). Jeho set v domácím Brightonu přilákal cca 250 000 návštěvníků - záznam koncertu obsahuje deska Live on Brighton Beach (2002).
Klip k písni „Praise You" vyhrál tři a „Weapon of Choice" dokonce čtyři ceny na MTV Music Video Awards, v květnu 2007 obdržel Ivor Novello Award za celoživotní přínos hudbě.

 

 Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání