Music News
11. 3. 2017

HUDEBNÍ NOVINKY NA DANCE RADIU!

 

 

ARMAND VAN HELDEN & KOMES - Fried Chicken

Armand van Helden měl vždycky smysl pro humor. Často to bývá cítit z jeho produkce. Znát to bylo i v projektu Duck Sauce, který je jeho. Nejvíce asi v klipu It's You, který znáte z našeho vysílání. Armand si rozhodně nezakládá na kvantitě, která je dnes tak „moderní". Vysledkem ale je, že jeho singly jsou více zapamatovatelné a o to více dobré. Ikona houseové scény, americký dj a producent, má svém kontě řadu studiových alb a nespočet skvělých singlů a remixů pro umělce z celého světa. Jeho dětství bylo velmi dynamické, a to hlavně díky jeho rodičům. Djingu se začal věnovat ve svých patnácti letech. Své první studiové album vydal v roce 1996. Jeden z nejznámějších hitů, které znáte z našeho vysílání se jmenuje You Don't Know Me.

 

TIESTO On My Way (feat. Bright Sparks)

Tiesto světu opět ukazuji svoji genialitu. Možná mu někdo nemůže přijít na jméno kvůli jeho žánrovým veletočům a pokusům s mladými producenty. Jedna věc je, že si to Tiesto může dovolit. Druhá věc je, že tím dokazuje svůj talent. Zatímco někteří producenti mají svoje singly jako přes kopírák, Tiesto dokáže „vyrobit" naprosto cokoli v kvalitě, která velmi vyčnívá. Tímto singlem se prý znovuobjevil. Dokázal v něm spojit současný zvuk a několik singlů, které výrazně připomíná. Uslyšíte Lilly Wood, Kungs i Robina Shulze. Doslova povýšil hity na druhou a to Tiesta dělá výjimečným. Je neuvěřitelné, že tato ikona taneční hudby oslavila už 48. narozeniny.

 

FELON FEAT. HAYLEY MAY Bittersweet

Za londýnským projektem Felon stojí trojice Archie Ward, George Renwick a James Levey. Jejich kariéra odstartovala v roce 2015. Získali support elitních djs a aktuálně rezidentují v několika zemích Evropy včetně Ibizy, Belgie nebo Chorvatska. Jejich virální track Isla zaznamenal více než pět miliónů shlédnutí. Stihli vydat i debutové EP The Source a založit vlastní Label. Jejich produkce prvoplánově neútočí na první příčky charts, zato nabízí tak trochu návrat ke kořenům.Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání