Hudba
3. 8. 2012

Hudební novinky na Dance radiu

MARKUS SCHULZ VS. FERRY CORSTEN Loops & Things
Legendární hymna taneční muziky dostala novou podobu. Track, který odstartoval explozi taneční hudby v už roce 1993. Deset let poté Marco V vydává verzi relooped. O dalších téměř deset let dva přátelé Ferry a Markus přináší novou verzi tracku Loops & Things. Fanoušci jej mohli slyšet poprvé v živém setu Ferryho Corstena v New Yorku u příležitosti 250. Vydání jeho pořadu Corsten's Countdown. Track se mezi kolegy a fanoušky stal jedním z nejžádanějších.

JAYTECH FT. STEVE SMITH Stranger
Vlastním jménem James Cayzer. Dj a producent z Austrálie se narodil v roce 1985. Je pianista a perfekcionista. Hudbu začal skládat už ve 14 letech a v 16 vydal první skladbu. Má svoji vlastní show a aktuálně vydává své tracky na labelu Anjunabeats (Above & Beyond). Právě s Above & Beyond byl na turné a u příležitosti 350. vydání pořadu Trance Around The Wordl zahrál s nimi v Los Angeles. Jeho set poslouchalo 30 milionů lidí po celém světě. Jezdí hrát po celém světě. Jeho diář je neustále plný, což svědčí ho jeho stále rostoucí kariéře.

CEDRIC GERVAIS Molly
Cedric se narodil v Marseille (1985), ovšem aktuálně žije v Miami na Floridě. Byl svého času nejmladším residentem klubu Le Queen v Paříži. Přestěhoval se v roce 1998 (ve 13 letech). V roce 2006 vychází jeho debutové album Experiment. Za svoji kariéru stihl spolupracovat s Lenny Kravitzem, Deep Dish a spoustou dalších. Nebojí se ani remixů. Světové parkety už nějakou dobu neustále okupuje jeho poslední singl Molly, který přináší i Dance radio. Věříme, že Gervais vám bude hudebně chutnat.Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání