Hudba
27. 7. 2012

Hudební novinky na Dance radiuSUSANA & ERNESTO VS. BASTIAN Brave
Zpěvačka Susana Boomhouwer vydává po dvou letech druhé album (Brave). Její silný hlas plný emocí doprovázel spoustu známých jmen jako Armina van Buurena nebo Ernesta s Bastianem. První singl z nového alba je právě s dvojící Ernesto vs. Bastian. Jejích třináctitrackové album má zatím samé pozitivní ohlasy. Mladou energii do singlu vnáší začínající producent Wezz Devall.

OZA & VITODITO Kawaii
Vitodito a Oza jsou dva italští kamarádi, kteří rádi experimentují a oba jsou výborní producenti. Je zajímavé, do čeho se spolu pustili ve skladbě Kawaii. Předvedli totiž nápaditý electro house se skvělými samply. Jejich label do nich vkládá velké naděje a už teď nabádá hudební hladovce k zapamatování jejich jmen. Údajně o nich ještě uslyšíme.

KAYU & ALBERT Another Time
KYAU & ALBERT (Euphonic/DE) patří už řadu let do úzké světové špičky, o čemž svědčí pravidelná umístění v uznávané anketě časopisu DJ MAG TOP 100.
Díky podpoře a spolupráci s DJs mezi nimiž nechybí Paul Van Dyk, Tiësto, Armin van Buuren, Cosmic Gate, Gabriel & Dresden, Above & Beyond a další, se duo KYAU & ALBERT vypracovalo mezi nejuznávanější producenty. Znají se spolu už od roku 1994. Založili label Euphonic a pravidelně je také můžete slýchávat na Dance radiu v jejich show Euphonic Sessions. Kyau & Albert přicházejí se svým zavedeným a tradičním zvukem.Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání