Rádio
29. 6. 2012

Hudební novinky na Dance radiu

ABOVE & BEYOND FT. RICHARD BEDFORD On My Way To Heaven
Above & Beyond stále čerpají z alba Group Therapy a upřímně řečeno, není se čemu divit, byla to jedna z nejlepších desek loňského roku a tohle jeden z jejích nejkrásnějších kousků. Nádherný emotivní song opět s dvorním zpěvákem Bedfordem. Above & Beyond jsou zárukou kvality a na rozdíl od svých kolegů z top 10 ankety Dj Magu si stále drží svoji tvář a nepouští se do velkých experimentů. Jejich práce je vždy velmi precizní, což fanoušci oceňují, včetně těch českých.

MIKE CANDYS FT. SANDRA WILD Sunshine (Fly So High)
Mike si pomalu, ale jistě klestí cestu na české taneční parkety. Vydává 4. Singl ze svého úspěšného alba Smile a jde o track cílící na letní mejdany. O vokál se postarala švýcarská star Sandra Wild, která zazpívala i na tracku One Night In Ibiza. Mike je z Zurichu vlastním jménem Michael Kull. Na scéně se pohybuje teprve třetím rokem, ale má za sebou řadu úspěchů. Vydal míchanou kompilaci společně s Jackem Holidayem (autor nejnovější verze Children - posluchači Dance radia znají), se kterým často spolupracuje.

HEATBEAT Chow Mein
Rozpálené beaty přináší Argentinské duo Heatbeat. Jejich jména jsou Agustin Servente a Matias Faint. S produkováním začali již od útlého dětství. Psal se rok 2006 a výše zmíněným zapáleným trancerům bylo sotva 16 let, když založili projekt, který pojmenovali prostě a jednoduše, agresivně a přitom stylově: Heatbeat. Co je k tomuto zlomu v jejich životě přimělo? Především muzika od takových autorů jako jsou například The Prodigy, Chemical Brothers, BT, Judge Jules, Paul van Dyk a další. Posluchači Dance radia znají jejich předchozí track Roses Never Cry. Jejich tracky zaznamenávají úspěchy nejen ve světových radio shows, ale i na parties.Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání