Rádio
11. 5. 2012

Hudební novinky na Dance radiu

ARMIN VAN BUUREN - We Are Here To Make Some Noise
Novinka Armina van Buurena se stala oficiální hymnou kampaně holandského rádia 538 k nadcházejícímu mistrovství Evropy ve fotbale. Není to poprvé, co je Armin autorem fotbalové hymny. Naposledy se tak stalo v roce 2007 u tracku Rush Hour, který byl hymnou poháru UEFA pro hráče do 21 let. Armin sám říká, že hymna není tolik tranceová, jak by se od něj očekávalo, ale i to se mu na hudbě líbí. Inspiroval se také jedním hráčem, který se soustředí na hru pomocí hudby. Armin věří, že tento energický track rozpohybuje nejen hráče, ale i fanoušky a dodá pozitivní vzpruhu pro všechny.


ANEVO - Incredibly
Dance radio si všímá i začínajících úspěšných producentů. Jedním z nich je Anevo - Fredrik Sundberg ze Švédska. Je mu teprve 16 let, ale už je plně připraven dokázat své umění světu. Jeho debutový singl obsahuje ještě track Feelings. Dokazuje tím své schopnosti na poli houseu, electra a progressivu. Silná melodie s atmosférou současných clubových trháků.


RONSKI SPEED FT. STINE GROVE - Run To The Sunlight (Kyau & Albert Radio Edit)
Na spřáteleném labelu Euphonic vyšla další pecka. Ronski Speed a i zpěvačka Stine Grove jsou v playlistu tradičními návštěvníky. Stine Grove například spoluprací s Reorderem. Po coveru Looking For Love jde o návrat k trancu, o jehož přibarvení se v této verzi postarali Kyau & Albert.
Ronny Schneider započal svou hudební kariéru roku 1997, kdy se stal jednou z prvních vlaštovek nově zrozeného německého labelu Euphonic, vedeného duem Kyau vs Albert. Úzce spolupracoval se svým spřízněným kolegou z labelu, Mircem De Goviou, na jeho skladbách Things That Matter a Epic Monolith a na remixech pro Lasgo, Kyau vs Albert nebo Ralphie B.
Právě se svým kamarádem a studiovým partnerem Sonorousem vytvořili projekty Barefoot Brains, Ole & Sven a také s přispěním vokalistky Devia Lea projekt Sun Decade, jehož skladba I'm Alone se stala masivním klubovým hitem.Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání