Hudba
20. 4. 2012

Hudební novinky na Dance radiu

TIESTO & WOLFGANG GARTNER FT. LUCIANA - We Own The Night

Holandský DJ, producent a remixer Tiësto přichystal druhý díl své nové kompilační řady "Club Life". K mání bude již od 26. dubna.

Deska pojmenovaná podle Tiëstovy pravidelné rádiové show, kterou každý týden vysílají desítky rádií po celém světě, má tentokrát podtitul "Miami", což sám autor kompilace logicky vysvětluje: "Vybral jsem tentokrát Miami, neb je to jedno z mých nejoblíbenějších měst. Noční život tam opravdu tepe a celé město je velmi okouzlující. Za poslední rok jsem tam hrál několikrát a hodně mě to při výběru skladeb inspirovalo."

Mezi šestnácti skladbami najdeme mnoho nového materiálu od Tiësta, například i jeho nový singl s Wolfgangem Gartnerem "We Own The Night". Tiësto i Wolfgang Gartner jsou častými návštěvníky playlistu Dance radia. Nový singl je kombinací anglického, amerického a holandského vlivu. O vokál se postarala anglická zpěvačka a skladatelka Luciana Caporaso.

 

OMNIA AND IRA - Fusion

Při hledání informací o projektu Omnia můžete narazit na informaci, že jde o holandskou folkovou kapelu.  Omnia je ovšem Dancerům dobře známá. Jde o ukrajinského DJe a producenta, kterému je 25 let (2012) a zastupuje ho mimo jiné i vydavatelství Armada Armina van Buurena. Svoji vášeň pro taneční muziku objevil v devadesátých letech a ve 20 vydal svůj první release a dostal se do povědomí djské elity. Jeho hvězda stoupá stále výš. Singl Fusion se stal v tomto týdnu nejnakupovanější tranceovou vypalovačkou na Beatportu.

MARKUS SCHULZ & DENNIS SHEPERD - Go!

Dravý sound novinky od spojení dvou velkých djských jmen. V nové klubové pecce uslyšíte sampl ze slavného seriálu Twin Peaks. Markus patří mezi zavedené dje a producenty. Své debutové album vydal už v roce 2005. Posluchači Dance radia mohou poslouchat jeho radio show Global DJ Broadcast každou sobotu od 21 hodin. Sheperd, německý dj a producent, který má za sebou spoustu zajímavých spoluprací například s Jonathanem Mandelsohnem, Tallou 2XLC nebo Anou Criado, měl také velmi úspěšný rok.  Dennis zahrál např. na Trancenavigation a zavítal také do vysílání Dance radia.Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání