Pozvánka
16. 4. 2012

Exkluzivní noc v klubu Kostel

Klub Kostel vám přináší mega akci s názvem Play! Powered by Dance Radio!

21.4.2012, start ve
21:00 

Klub Kostel a Dance radio pro vás připravili super hudebně naladěný taneční mejdan plný hvězdných jmen a budoucích star!

Za gramce se postaví dvojka ostřílených českých DJs - CrossRyders - se svým nadupaným tanečním setem! Tyto dva úspěšní DJs a producenti dosáhli spousty úspěchů, třeba se songy Tears Of The Sun nebo Everyone's Pray.

A aby na to kluci nebyli sami, doplní je oblíbený pražský DJ a producent - DJ Neo, jehož hudbu pravidelně vydávají nejzářivější jména světové house music. U nás je dobře známa Neova spolupráce s Darou Rolins, Sámerem Issou nebo třeba Monkey Business.

www.facebook.com/crossryders


www.facebook.com/DJNEOofficialKdybyste náhodou byli po náloži taneční muziky unavení a potřebovali dát nohám trochu odpočinout připravili jsme pro vás i super program! Živě vystoupí nejkrásnější účastník poslední řady Československé Superstar - Matt Pardus se svou taneční skupinou Justincredible team. Tento nadějný mladý a pohledný mladík se představí se svým novým singlem a jeho taneční skupina předvede zbrusu novou choreografii, která se vám rozhodně bude líbit!

www.facebook.com/mattpardus

Zdá se vám to stále málo? Nevadí! V Kostele to pod vedením DJ Andy Dandy rozbalí speciální formace 2 THE SOUND, jedinečná party crew, která nemá obdoby! Spojení DJ, zpěváka, rappera, houslistky a vizuální show dodá party úplně nový rozměr! 

Dění na party bude vysíláno on air na Dance Radiu po celou noc! Play on www.danceradio.cz!! Vysíláme live z klubu Kostel od 22.00.


Party, která bude rozhodně stát za to! Už v sobotu v Kostele!

www.klubkostel.cz


Přidejte se na Facebooku!


Play by Dance radio


Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání