Music News
10. 4. 2012

Eric Prydz na Svojšíce nedorazí

V Česku se ukáže na podzim

Eric PrydzManagement Erica Prydze zrušil již oficiálně potvrzené vystoupení na festivalu Svojšice 2012. Důvodem této náhlé změny je Ericovo tour po USA. Svojšice tak bohužel patří mezi dalších 20 evropských akcí a festivalů, které jeho management takto přesunul či zrušil. Managementem nyní pracuje na náhradním termínu jeho vystoupení v ČR, které by se mělo uskutečnit na podzim 2012, jak je uvedeno v prohlášení managementu níže.

Důvodem zrušení hned několika vystoupení po Evropě je délka cesty do USA. Jelikož Prydz zásadně nelétá a cesta mu zabere přibližně dva týdny, stal se právě tento počet dní osudným mnoha parties a festivalům včetně Svojšic 2012. Organizátor festivalu Svojšice nyní domlouvá náhradní termín Prydzova vystoupení v Praze, které by mělo proběhnout na konci října. Do konce dubna bude zveřejněno konečné datum včetně konceptu celé podzimní akce.

Prohlášení organizátora: „Okamžitě jsme začali jednat s adekvátnímy headlinery o možném zastoupení Ericova času na festivalu Svojšice 2012.Tato situace nás velmi mrzí, bohužel ji ale nijak neovlivníme. Snažili jsme se festival posunout o týden dříve, management toto ladil i s promotérem USA tour, ale ani tato možnost vzhledem k několikadennímu přesunu do USA nevyšla. Všem našim příznivcům děkujeme za pochopení. Ericovu show si společně užijeme na podzim 2012."

/převzato ze webu www.svojsice.cz/


Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání