Pozvánka
26. 7. 2012

Creamfields 2012 za dveřmi

 
Vidět Creamfields, až pak zemřít!
To by měl mít v diáři napsáno každý správný fanoušek elektronické hudby.
Po českých pokusech o stejnojmenný festival je pro letošek ideální vydat se za legendárním brandem zpět do jeho kolébky, tedy do Velké Británie.
 
I když do začátku akce zbývá měsíc, lístky jsou už skoro vyprodány, s nákupem tedy neváhejte. Doporučujeme dvoudenní lupeny s povolením stanovat za 4300 Kč.
Teď jste se možná cenou vyděsili, ale po vyjmenování účinkujících se vám nejenom uleví, ale vstupenky naopak pořídíte rychleji než řeknete Creamfields.
Tak pojďme na to (upozornění redakce - toto je opravdu na JEDNOM festivalu!!!):
 
The Chemical Brothers, Skrillex, Deadmau5, Eric Prydz, Groove Armada, Eddie Halliwell, Avicii, Calvin Harris, Example, David Guetta, Ingrosso, Benny Benassi, Madeon, Nicky Romero, Porter Robinson, Wolfgang Gartner, Steve Aoki, Zedd, Feed Me, Tommy Trash, Hardwell, Tiesto, Paul van Dyk, Above & Beyond, Ferry Corsten, Gareth Emery, Sander van Doorn, Laidback Luke, Knife Party, Sub Focus, Andy C, Skream, Benga, Flux Pavilion...
...tak to byla část, line-upu, zbytek se nám se nevejde. :)
 
 
Někomu stačí průměrné mejdany okresního formátu, ale vyvolení party people 24. srpna vyrážejí na pole mezi Manchesterem a Liverpoolem směr Creamfields!
Dance radio bude u toho!
 
Creamfields 2012
Daresbury Cheshire, Velká Británie
24. - 26. srpna
www.creamfields.com

Creamfields


Reklama: Přeskočit za 10 vteřin
Music Barsong
na přání